Aperio® Integrátoři

Zapomeňte na kabely, přejděte na Aperio®

Jednoduše nainstalujte nový přístupový bod na jakékoli dveře. Důležitou roli při uvádění technologie Aperio® na trh hrají naši Aperio® partneři. Společnými silami Vám pomůžeme se odlišit od konkurence, najít nový potenciál na trhu, efektivně řešit různé výzvy vašich zákazníků, rozšířit váš vliv na trhu, dále růst a profitovat.

Díky rychlé a snadné instalaci, širokému výběru bateriově napájených produktů a díky vysokému stupni bezpečnosti vám Aperio® produkty ušetří čas, peníze a navíc sníží náklady na údržbu. Aperio® je tudíž logickým řešením pro společnosti různých velikostí, které hledají dostupné řešení pro rozšíření stávajícího přístupového systému.

  • Integrované řešení pro online i offline mód
  • Rychlá instalace, např. elektronická cylindrická vložka je nainstalována do 2 minut
  • Jednoduchá možnost rozšíření nového nebo stávajícího přístupového systému

Aperio® Integrátoři

ASSA ABLOY vám s hrdostí představuje naše Aperio®  integrátory. Všichni přináší Aperio® bezdrátovou kontrolu do svých přístupových systémů. Tito certifikovaní partneři nabízejí široký rozsah služeb pro stavební společnosti, majitele domu a komerčních budov.

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Pro více informací o technologii a produktech Aperio® kontaktujte naše obchodní zástupce:

Tomáš Vlček
Sales Manager Aperio
tomas.vlcek@assaabloy.com 
Tel. + 420 602 539 039

Jan Radev
Sales Manager
jan.radev@assaabloy.com
Tel. +420 727 967 689

 

Uvedené společnosti mají Aperio® zaintegrováno do svých přístupových systémů

Oficial integrators

 
Czech Republic
 



ABBAS, a.s.

Pavel Příbrský
pavel.pribrsky@abbas.cz
Tel. 224 146 811
 
    


Advent spol. s r.o.
Jan Ondráček
jan.ondracek@advent.cz
Tel. 235 365 191

   



ANeT, s.r.o.

Vít Švénajs
Vit.Snevajs@anet.eu
Tel. 732 834 263
 



ALIMEX s.r.o.

Ing. Jrí Rumler
jrumler@alimex.cz
Tel. 602 777 999
 



AVARIS, s.r.o.

Petr Šaroch
psaroch@avaris.cz
Tel. 602 533 663
 




DUHA systém, spol. s.r.o.

Ing. Petr Tománek
petr.tomanek@duhasys.cz
Tel. 603 457 212
 


EBIS, spol. s r.o.

Ing. Tereza Malachová
tmalachova@ebis.cz
Tel. 777 223 365
 



EFG CZ spol. s r.o.

František Vocásek
vocasek@efg.cz
Tel. 603 482 366
 




ESTELAR s.r.o.

Martin Měcháček
obchod@estelar.cz
Tel. 777 295 466
 



GOLDCARD, spol. s r.o.

Ing. Jaroslav Ungerman
ungerman@goldcard.cz
Tel. 602 723 138
 



IMA s.r.o.

Jan Schlechter
jan.schlechter@ima.cz
Tel. 603 207 901
 




IVAR a.s.

Ing. Antonín Škopec
Askopec@ivar.cz
Tel. 603 599 921
 



PHOBOS spol. s r.o.

Ing. Vladimír Šiška
siska@phobos.cz
Tel. 732 491 345
 



RON Software, spol. s.r.o.

Daniel Owcarzy
daniel.owczarzy@ron.cz
Tel. 603 893 186
 


TECH FASS s.r.o.

Ing. Jirí Jánský
j.jansky@techfass.cz
Tel. 602 451 297
 




TETRONIK - v.d.

Jan Tlapák
tlapak@tetronik.cz
Tel. 737 284 621
 

  

ID-KARTA s.r.o
Jiří Kimmel
obchod@id-karta.cz
Tel. +420 553 797 111
 
Slovakia
 



C.G.C., a.s.

Ing.Richard Rovenský
rovenskyr@cgc.sk
Tel. +421.905.660.777
 



EMM International s.r.o.

JUDr. Ľuboš Obernauer
obernauer@emminter.sk
Tel. +421 903 443 636
 


ERS s.r.o.

Ing. Daniel Satko
satko.d@ers.sk
Tel. +421 904 444 805
 



WEGA LH, s.r.o.

Ing. Zoltán Lengyel
zlengyel@wegalh.sk
Tel. +421 903 504 906