Aktuální zprávy

Poslední novinky

Oznámení o přesunu skladu

Upozorňujeme naše obchodní partnery, že expediční sklad naší společnost se bude na přelomu května a června stěhovat na novou adresu, a to Průmyslová 1374, vchod B, Palouky Tulipan park, 253 01 Hostivice. Stěhování proběhne ve dnech 30. 5. až 4. 6. a v tomto termínu nebudou probíhat expedice. Oddělení zákaznického servisu nebude k dispozici v termínu 30. 5. až 31. 5. a ve druhé polovině května také může dojít ke zpoždění dodání zakázek.

Škody při vloupání rychle rostou, Češi stále podceňují kvalitu zámků

Pouze necelá polovina Čechů (48 %) je ochotna investovat do zámku k domu či bytu více než 1 000 korun. Třetina Čechů (34 %) nemá povědomí o bezpečnostních třídách zámků a prakticky stejný podíl dotazovaných (33 %) používá zámky s klíči, které lze zkopírovat nejen v zámečnictví, ale například i v opravně obuvi. Plyne to z průzkumu realizovaného na začátku března, který byl zaměřen na úroveň zabezpečení českých domácností a jejich majetkové pojištění.

Mezinárodní ocenění Iconic Design Award pro nové zavírače dveří ASSA ABLOY

Řešení společnosti ASSA ABLOY pro ovládání dveří získalo prestižní architektonické ocenění od německé Rady pro design (German Design Council). Cenu Iconic Awards: Innovative Architecture pro rok 2018 získala přepracovaná produktová řada zavíračů dveří cenu Iconic Awards: Innovative Architecture. Jde o významné a mezinárodně uznávané ocenění udělované produktům a stavbám přispívajícím k inovacím v architektuře a porota tak vyzdvihla význam, který ASSA ABLOY dává designu svých produktů.

Čtěte více