SMARTair™ je perfektní řešení pro vaši stavbu!

Inteligentrní technologie systému a dostatečné zapojení se systém snadno přizpůsobí všem typům budov. SMARTair™ splní všechny požadavky a vytvoří uživatelsky přívětivé prostředí.

Nemocnice

Ve zdravotních centrech jako jsou psychiatrická zařízení, dům pro seniory atd. zajišťuje SMARTair™ vstup pouze povolaným osobám do prostorů vyhrazené k ukládání citlivých údajů, materiálů apod. Tato zařízení vyžadují nepřetržitý dozor a tedy nutný přístup kdykoliv. Systém může být dodán s antibakteriální úpravou

Školství a vzdělávání

SMARTair™ zajišťuje školy, vysoké školy, univerzity, mateřské školy, akademie i studetské ubytovny proti krádežím.

Sportovní zařízení

SMARTair™ je dokonalým řešením pro kontroly přístupu do stadionů, telocvičen, arén, lázní i bazénů. Tyto prostory mají často řadu oblastí a služeb s různými vstupními místy. Systém SMARTair™ také nabízí speciální skříňkové zámky.

Státní správa

SMARTair™ poskytuje bezpečný přístup do vládních úřadů, muzeí, městských zařízení, kulturních center, divadel nebo i železničních stanic. Systém nabízí různorodý rozsah pro zabezpečení.

Obchodní centra a administrativní budovy

Pro kanceláře, obchody, nákupní centra a lekárny poskytuje SMARTair ™ důmyslné, ale flexibilní bezpečnostní řešení pro ochranu budov a interiérů. Cenná firemní data a produkty jsou chráněny před neoprávněným přístupem.

Hotely

Pro manažery bytových domů, ubytování, penzionů i hotelů reší SMARTair ™ problém s kopírováním klíčů anebo výměnu tradičních zámků a klíčů.