Řešení otevírání dveří "vše v jednom" pro maloobchod

Bezpečnostní řešení pro nákupní centra by mělo zvýšit komfort pro zákazníka během nakupování.

Zákazník je středem zájmu v obchodech a obchodních domech. Dobré služby znamenají dobrou dostupnost a snadný přístup, ale současně i ochranu před krádeží a vetřelci.
Řešení dveří a systémy únikových cest musí být dostatečně robustní na to, aby neustále zvládaly velký provoz chodců a rychlý pohyb zboží a řešení kontroly přístupu musí umožňovat monitorování a omezení přístupu k technickým a servisním prostorám objektu.

Hlavní oblasti, kde může ASSA ABLOY nabídnout integrované řešení:

Hlavní vchody: automatické posuvné, otáčivé nebo kyvné dveře zvyšují atraktivitu vchodů do nákupních prostor, jsou schopny pojmout velký provoz a zajišťují snadný přístup všem zákazníkům.
Prostory pro personál: mechanické zámky v prostorách pro zaměstnance omezují ohrožení personálu tím, že zabraňují v přístupu nepovolaným osobám, a řešení kontroly přístupu zajišťuje, že všichni zaměstnanci včetně brigádníků se dostanou dovnitř díky dálkově řízenému řešení bezpečné identifikace.
Nakládkové a skladovací prostory: Řešení kontroly přístupu a zabezpečené totožnosti zajišťují povolanému personálu přístup do zakázaných prostor obsahujících zboží nebo výrobky a umožňují vedení kontrolovaných záznamů přístupu k inventáři. Také jsou schopna umožnit příjem dodávek po pracovní době tím, že přiřadí dodavateli přístup k zamčené bráně, kterou je možno otevřít za účelem dodávky zboží, zatímco přístup do ostatních částí objektu je zamezen.