Zámky a bezpečnostní systémy v obytných objektech

Zámky a bezpečnostní systémy pro jednotlivé domácnosti a bytové komplexy musí zajistit ochranu proti vloupání a krádeži, a přitom musí být pohodlné a uživatelsky příjemné.

Od bezpečnostních vstupních dveří používajících tradiční mechanické zámky a vložky po nejmodernější digitální dveřní zámky a motorové vložky musí být bezpečnostní řešení pro použití v obytných objektech přizpůsobené individuálním požadavkům na bezpečnost, zabezpečení a pohodlí. Jejich součástí mohou být i CCTV a alarmové systémy.

Hlavní oblasti, kde může ASSA ABLOY nabídnout integrované řešení:

Vstupní dveře: Řešení elektromechanického zamykání a digitální dveřní zámky zajišťují zabezpečení pro vstup do soukromých domů. U apartmánových komplexů zvyšují zabezpečení proti vetřelcům řešení kontroly přístupu za použití chytrých karet a současně umožňují ve stanovených dobách vstup údržbářů.
Garážová vrata: garáže je možno zabezpečit za použití mechanických nebo elektromechanických zámků a alarmů, které se snadno upevňují a používají. U apartmánových komplexů umožňují vstup obyvatelům systémy kontroly přístupu využívající čtečky a visačky a přitom zamezí v přístupu vetřelcům.
Okna: digitální i mechanická řešení zamykání oken zvyšují zabezpečení soukromých domů a mohou být na míru přizpůsobena jakémukoli typu oken.
Alarmové systémy: elektricky zapojené i bezdrátové alarmy se dají připevnit ke dveřím a oknům a zajišťují plné zabezpečení soukromých domů.
Jiné prostory: visací zámky zvyšují zabezpečení po celém domě, od skříňky na nářadí v garáži po zahradní kůlnu, zabrání dětem v přístupu do nebezpečných prostor a chrání majetek před krádeží.