Komplexní bezpečnostní systémy pro vládní objekty

Vzhledem k nejrůznějším funkcím mají vládní objekty velkou potřebu flexibilních řešení zamykání a zabezpečení.

Spolehlivé dveře a zabezpečovací systémy jsou ve vládních kancelářích, školicích střediskách, výcvikových prostorách nebo přísně tajných objektech nezbytnou nutností. O to víc musí mechanické zámky, dveřní kování, elektronická řešení jako alarmy a systémy kontroly přístupu fungovat integrovaným a lehce spravovatelným způsobem, který splní všechny zákazníkovi požadavky.

Hlavní oblasti, kde může ASSA ABLOY nabídnout integrované řešení:

Zabezpečení obvodového pásma a pozemků: systémy kontroly přístupu umožňují dálkové monitorování objektů z centrálního pracoviště a zajišťují kontrolu přístupu všech návštěv.
Administrativní prostory: silné a speciální produkty jako systémy univerzálního klíče a přístupové systémy, jakož i vysoce bezpečné petlice a visací zámky zabrání přístupu nepovolaných osob k sítím nebo informacím.
Sledování majetku: skříňky a přihrádky s inteligentním klíčem, snadno integrované do širších řešení kontroly přístupu, zajistí zvýšenou ochranu díky prověřovacím záznamům v reálném čase, bezpečnostním visačkám a sledovatelnosti nejvýznamnějšího majetku v objektech.
Nouzové východy: rychlá úniková řešení kombinující snadnou a bezpečnou ústupovou cestu, včetně systémů účelových protipožárních dveří a panikových východů, které chrání osoby i majetek během nouzových událostí a brání proniknutí zvenčí v kterémkoli okamžiku.