SMARTair™ it´s the perfect solution for your building!

Thanks to the system’s smart technology and lack of wiring, the system fits easily on to every type of building. SMARTair™ will meet all kind of requirements and create a user friendly environment.

Nemocnice

Ve zdravotních centrech jako jsou psychiatrická zařízení, dům pro seniory atd. zajišťuje SMARTair™ vstup pouze povolaným osobám do prostorů vyhrazené k ukládání citlivých údajů, materiálů apod. Tato zařízení vyžadují nepřetržitý dozor a tedy nutný přístup kdykoliv. Systém může být dodán s antibakteriální úpravou

Školství a vzdělávání

SMARTair™ zajišťuje školy, vysoké školy, univerzity, mateřské školy akademie i studentské ubytovny proti krádežím.

Sportovní zařízení

SMARTair™ je dokonalým řešením pro kontroly přístupu do stadionů, telocvičen, arén, lázní i bazénů. Tyto prostory mají často řadu oblastí a služeb s různými vstupními místy. Systém SMARTair™ také nabízí speciální skříňkové zámky.

Státní správa

SMARTair™ poskytuje bezpečný přístup do vládních úřadů, muzeí, městských zařízení, kulturních center, divadel nebo i železničních stanic. Systém nabízí různorodý rozsah pro zabezpečení.

Obchodní centra a administrativní budovy

Pro kanceláře, obchody, nákupní centra a lekárny poskytuje SMARTair ™ důmyslné, ale flexibilní bezpečnostní řešení pro ochranu budov a interiérů. Cenná firemní data a produkty jsou chráněny před neoprávněným přístupem.

Hotely

Pro manažery bytových domů, ubytování, penzionů i hotelů reší SMARTair ™ problém s kopírováním klíčů anebo výměnu tradičních zámků a klíčů.